Проектування

Проект електропостачання – один з найважливіших розділів в проектуванні будинків. Від якості виконання проекту залежить якість електропостачання будівлі, безпеки експлуатації електрообладнання, рівень комфорту для Вас і ваших близьких. Проектування електропостачання має важливе значення, саме на початковому етапі проводять розрахунок необхідних потужностей.

ТОВ «КАПМАНІ-БУД» надає послуги з проектування електропостачання для об’єктів будь-якої складності. Під час розробки проекту фахівці нашої компанії передбачають всі можливі ситуації щодо збільшення навантаження на електричну мережу в процесі подальшого розвитку підприємства, відповідно до проекту електропостачання ми з запасом закладаємо параметри обладнання, матеріалів і комутаційної апаратури.

Наші висококваліфіковані фахівці здійснюють проектування електропостачання для офісів, багатоквартирних будинків, котеджів, квартир, торговельних, складських та виробничих об’єктів, а також ми проектуємо зовнішні кабельні лінії електропостачання, трансформаторні підстанції, КТП, РУ і ВРУ, винос кабельних і повітряних ліній.

Фахівці нашої компанії виконають такі види проектних робіт:
Ми гарантуємо не тільки професійний підхід до роботи, але й оперативну допомогу в погодженні та затвердженні проектів, оптимальному виборі технологічних рішень.

Об’єкт: ЖК «АТЛАНТ» - вул. Доківська, смт. Коцюбинське, Київської обл.

Проектні роботи по електропостачанню житлових будинків вул. Доківська, смт.Коцюбинське, Київської обл.

Об’єкт: ЖК «АТЛАНТ 2» - вул. Доківська, смт. Коцюбинське

Розробка проекту електропостачання житлових будинків по вул. Пономарьова, смт. Коцюбинське, Київської обл..