Про компанію

ТОВ «КАПМАНІ-БУД» – надійний діловий партнер з висококваліфікованими фахівцями у сфері будівельно – монтажних робіт загального призначення та будівництва об’єктів інженерної інфраструктури. Діяльність компанії орієнтована на пошук і впровадження сучасних, ефективних рішень в сфері електромонтажних та сантехнічних робіт.

Основними напрямами діяльності компанії ТОВ «КАПМАНІ-БУД» є:

Будівельні-монтажні роботи зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, а саме:

Виробництво металоконструкцій та електрощитового обладнання:

Виробничо-технічна база нашого підприємства пропонує виготовлення та якісний монтаж під замовлення виробів з металу будь-якої складності та електрощитового обладнання. У своєму оснащенні компанія має високоточне устаткування. ТОВ «КАПМАНІ-БУД» виготовляє вироби з металу будь-яких типорозмірів і конфігурацій. Комплексний підхід і досвід наших фахівців забезпечує прийняття грамотних технічних рішень, що тягне за собою оптимізацію виробництва для отримання більш якісної продукції.

Ліцензія ТОВ «КАПМАНІ-БУД» видана Держархбудінспекцією 06.06.2016р. наказ № 21-л термін дії з 06.06.2016 року по 06.06.2021 Отримана ліцензія надає дозвіл на проведення широкого спектру будівельних робіт: проектування, будівництво, монтаж, капітальний ремонт та реконструкцію промислових та цивільних об’єктів.

ТОВ «КАПМАНІ-БУД» виконує роботи згідно з вимогами чинного законодавства України, державних стандартів України, з дотриманням вимог нормативно-правових актів України з питань охорони праці та вимог по техніці безпеки. Якість будівельно-монтажних робіт відповідає вимогам будівельних норм і стандартів. Виконання робіт здійснюється згідно завдань Замовника та відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.

Будемо раді співпрацювати з Вами.